Меню
Про нас
Історія підприємства

ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» вже 25 років представлена на фармацевтичному ринку України та є одним із відомих виробників лікарських засобів для парентерального застосування.

Підприємство було засноване в 1996 році з метою усунення дефіциту вітчизняних розчинів для інфузій та задоволення потреби фармацевтичного ринку у якісній продукції.

У 1998 році було розпочато виробництво розчинів для інфузій. Становлення підприємства розпочиналося з малочисельного колективу у складі 15 працівників та невеликого обсягу продукції – 150 тисяч умовних пляшок на місяць. Згодом номенклатура продукції почала поступово розширюватись розчинами для ін’єкцій, через деякий час було налагоджено виробництво емульсії для інфузій.

Сьогодні колектив ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез» налічує більше 200 працівників, номенклатура – більше 30 найменувань лікарських засобів, а продукція заводу успішно реалізується в Україні та за її межами.

Місія, бачення та цінності ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез»
Наша місія: Дарувати людям можливість повноцінного життя
Наше бачення:

ми працюємо, щоб випускати безпечні, ефективні та якісні лікарські засоби, за допомогою яких лікарі рятують людям життя, покращують здоров’я, повертають впевненість у власних силах та віру в життя. Частина препаратів нашої продуктової лінійки включені до Національного переліку основних лікарських засобів.

Наші цінності:
Чесність

передбачає правдивість, принциповість, вірність взятим зобов'язанням, переконаність у правоті справи, щирість перед своїми клієнтами та працівниками.

Відповідальність

передбачає усвідомлення суті та значення діяльності, її наслідків для суспільства.

Довіра

нам довіряють найцінніше – життя та здоров’я.

Послуги ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез»
ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» надає послуги із:
  • проведення випробувань якості лікарських засобів і вихідної сировини відповідно до галузі атестації у фізико-хімічній та мікробіологічній лабораторіях підприємства;
  • контрактного виробництва лікарських засобів.
rmb
Партнери ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез»