Меню
Кадрова політика
Кадрова політика ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез»

Основне завдання кадрової політики ТОВ фірми «Новофарм-Біосинтез» – створення дієвого, успішного колективу, який самовіддано працює і досягає високих результатів. Кадрова політика підприємства передбачає:

 • покращення умов праці та житла;
 • всебічний розвиток особистості;
 • охорону здоров’я працівників;
 • правильну організацію процесу праці;
 • підвищення кваліфікації працівників;
 • підтримку добробуту працівників;
 • організацію тренінгів, відвідування семінарів.

Професійний колектив підприємства має позитивний імідж не тільки як виробник якісних, безпечних та ефективних лікарських засобів, а й як колектив активних, креативних та творчих особистостей.

Наші традиції

Ми турбуємося також про фізичне та психологічне здоров’я наших працівників, організовуємо різноманітні онлайн та офлайн івенти та втілюємо у життя ідеї за допомогою проектів:

Культура та творчість

Масляна – традиції та обряди, створення працівниками ляльки-оберегу, колективні поїздки в кінотеатри та на театралізовані вистави, майстер-класи тощо.

Спонсорство та волонтерство

допомога дітям міського Будинку Дитини, Службі у справах дітей, допомога пенсіонерам та ветеранам війни, воїнам АТО, притулку для тварин

Захист навколишнього середовища

збирання сміття на берегах водойм

Охорона здоров’я

залучення працівників до донорства, оплата ліків та тривалого лікування незахищених верств населення

Здоровий спосіб життя

походи в гори, велопробіги, запливи на байдарках, колективні ігри в пейнтбол

Корпоративна культура «Новофарм –Біосинтез»

Корпоративна культура «Новофарм –Біосинтез» є інтегрованою, з акцентом на наступні стилі: організованість, результативність та турбота.

Організованість

Дотримання правил, взаємоповага, співпраця

Передбачає операційну ефективність, відсутність конфліктів, відповідальність, почуття обов’язку, Ґрунтується на єдиних нормах і структурі. Кожен грає за правилами. Співробітники постійно взаємодіють; лідери роблять ставку на загальні процедури і традиції.

Результативність

Досягнення, цілеспрямованість

Передбачає чітке виконання планів, фокус на зовнішній світ (наших споживачів та партнерів), розширення можливостей, досягнення цілей. Вимагає досягнень та перемог. Для нас надзвичайно важливим є результат. Співробітники розширюють свої можливості, а лідери цінують цілеспрямованість.

Турбота

Досягнення, цілеспрямованість

Передбачає командну роботу, залученість персоналу, спілкування, почуття причетності, створює довірчі відносини. На підприємстві створена та підтримується атмосфера співпраці та взаємодопомоги. Співробітники спаяні лояльністю, лідери цінують чесність, командну роботу і позитивний настрій.

Використанння колаборації різних стилів корпоративної структури на підприємстві створює дух співпраці, довіри та поваги, передбачає відповідальність та відданість працівників підприємству, забезпечує мінімальну плинність кадрів, невелику кількість конфліктів та високу залученість персоналу.

Чому варто у нас працювати:
 • ми цінуємо та відзначаємо найбільш амбіційних, продуктивних, активних та креативних працівників;
 • працюємо як одна команда;
 • створили для наших працівників умови для постійного навчання та розвитку;
 • створили для наших працівників зручні, безпечні та комфортні умови праці;
 • забезпечуємо гідну оплату праці.
rmb