Ось і добіг кінця учбовий рік, відлунав останній дзвінок у випускників. Продовжуючи співпрацю зі Службою у справах дітей, представники нашого підприємства взяли участь у зустрічі з дітьми-сиротами, випускниками Михайлом та Анастасією. Під час бесіди вони розповідали про плани на майбутнє, ми ділились своїм життєвим досвідом, згадуючи навчання в учбових закладах. Зустріч закінчилася даруванням планшетів, які допоможуть майбутнім студентам в подальшому навчанні. Хочеться ще раз їх привітати і побажати світлого і мирного майбутнього. Бажаємо їм завжди мати удачу, добру пораду і підтримку. Щоб на життєвому шляху їх завжди супроводжували любов і душевне тепло.
Представники нашого підприємства взяли участь у зустрічі з дітьми-сиротами
24 Червня 2026
На попередню сторінку
Дивись також